ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΣΤΟΧΟΥ και ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ IPSC ΑΠΟ 4/10/2019 έως και 11/10/2019

 

 

ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ

  • Αγώνες Α’ κατηγορίας αεροβόλων όπλων ΑΓΕΝ στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 και αγώνες αεροβόλου τυφεκίου Παίδων Α-Β την 5 Οκτωβρίου 2019 με διοργανωτή το Σ.Ο. Αποφοίτων Α.Π.Θ. στο σκοπευτήριο αεροβόλων όπλων στρατοπέδου «Π. ΜΕΛΑΣ» στη Θεσσαλονίκη με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Α’ κατηγορίας αεροβόλων όπλων ΑΓΕΝ στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 και αγώνες αεροβόλου τυφεκίου Παίδων Α-Β την 5 Οκτωβρίου 2019 με διοργανωτή το Α.Ο. Μάνης «ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ» στο Ε.Σ. Βύρωνα με ώρα έναρξης 08.30.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 5 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ΜΔ ταχείας και ταχύτητας του Σ.Ο. Σπάρτης στο σκοπευτήριο Σελλασίας Σπάρτης με ώρα έναρξης 16.00.
  • Αγώνες Β’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Σ. «ΛΕΥΚΟΡΕΙΤΗΣ» στο σκοπευτήριο Ασκύφου Χανίων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 και 7 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν του Ο.Π.Σ. Φαρσάλων στο σκοπευτήριο Φαρσάλων με ώρα έναρξης 17.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. «ΠΕΛΟΨ» στο π.β. 11ου ΣΠ Τρίπολης με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης και στάνταρντ του Α.Σ.Σ. Καστοριάς στο π.β. Άργους Ορεστικού με ώρα έναρξης 11.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Σ. Α.Ε.ΤΟ.Σ. στο σκοπευτήριο Αγριλιάς Λαμίας με ώρα έναρξης 10.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Σητείας στο σκοπευτήριο Μαρωνιάς Σητείας με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ταχύτητας του ΣΚ.Ο. Ιωαννίνων στο σκοπευτήριο Δ. Ζίτσας Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Σ.Ο. «ΑΓΩΓΗ» στο σκοπευτήριο Οινοφύτων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 5 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Σ.Ο. «ΑΓΩΓΗ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας την 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Σ. Βύρωνα στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο. Παναθηναίων στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 11.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 08.30 και 9, 11 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30, του ΑΘΛ.Ο.Σ. στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 7, 8, 9, 10, 11 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του ΑΘΛ.Ο.Σ. στο σκοπευτήριο στρατοπέδου Ιλάρχου Βαρύτη στο Γουδί.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Σ. «ΚΟΝΔΩΡ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Α.Σ.Π.Α. «ΑΘΗΝΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Α.Σ.Π.Α. «ΠΟΣΕΙΔΩΝ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 08.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Σ.Χ. «ΔΙΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Ο.Δ.Π.Α. «ΛΑΠΙΘΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 9, 11 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Ο. Αττικής στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) και 6 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) του Σ.Ο.Α. «ΑΤΛΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Π.Σ. «ΑΕΤΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Χ. «ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) και 6 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) του Α.Σ.Ο. «ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) και 6 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) του Ε.Σ.Σ. «ΑΛΦΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ταχύτητας και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 9, 11 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ταχύτητας και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Ο. «ΕΥΑΓΟΡΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 9, 11 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Ο.Π. Φαλήρου στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Σ. «ΤΟΞΟΤΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 9 και 11 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Π.Σ.Σ. Κολωνακίου στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 17.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 9, 11 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30, του Σ.Σ. Κηφισιάς στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.30 και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Σ. «ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του «ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 09.30 και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Π.Σ. «ΠΗΓΑΣΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) και 6 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) του Α.Σ.Ο.Ν. Ιωνίας στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 10.00 και 9, 11 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30, του Α.Σ.Ο. Πειραιά στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) του Σ.Ο. «ΣΦΑΙΡΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρες έναρξης 09.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του «ΟΛΥΜΠΙΟΣ» Γ.Σ. στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης και τυφέκιο 0,22 πρηνηδόν και Benchrest του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 5 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας, 0,22 ταχείας και τυφεκίου ΜΔ 300μ πρηνηδόν του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 13.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6, 7, 8, 9, 10 και 11 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 5 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Ο.ΣΚ.Ι. Όπλων στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 08.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 5 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Σ.Σ. Μεσογαίας στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 5 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Γ.Σ. «ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) και 6 Οκτωβρίου 2018 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) του Α.Σ.Σ. Θηβών στο σκοπευτήριο Υπάτου Θηβών με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) και 6 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) του Α.Σ. Οινοφύτων «ΚΑΠΕΤΑΝ Ι. ΛΙΑΠΗΣ» στο σκοπευτήριο Οινοφύτων με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Πάρου - Αντιπάρου στο σκοπευτήριο Αγίου Βλάσση Πάρου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Σ. Επιδαύρου στο σκοπευτήριο Καλούδα Δήμαινας Επιδαύρου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, ΜΔ ταχείας και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Αιτωλοακαρνανίας «ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ» στο π.β. 132 ΣΜ Αγρινίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και τυφεκίου ΜΔ 300μ. του Σ.Ο. Αργολίδας στο ΚΕΜΧ Ναυπλίου με ώρα έναρξης 11.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Ο. «ΚΟΥΡΟΣ» - Ε.Ο.Μ. στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Ο. «ΩΡΙΩΝ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. «ΔΗΜΗΤΡΑ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Ο.Π.Σ. «ΝΙΣΟΣ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ΜΔ ταχείας και 0,22 μεταλλική σιλουέτα του Ε.Σ.Ο.-01 στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 5 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του ΣΚ.Ο.Π.Ο. Σαλαμίνας στο σκοπευτήριο στη θέση Γκινάνι Αιαντείου Σαλαμίνας με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης των Σ.Ο. Αρκαλοχωρίου και Ο.Π.Σ. Ηρακλείου - συνδιοργάνωση - στο Στείρωνα Αρκαλοχωρίου με ώρα έναρξης 16.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 9 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ελεύθερου, ΜΔ ταχείας και τυφεκίων ΜΔ 300μ πρηνηδόν και 3 στάσεων και 0,22 πρηνηδόν και 3 στάσεων των Γ.Σ. «ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ» και ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ Α.Σ. - συνδιοργάνωση - στο π.β. ΣΕΑΠ Ηρακλείου με ώρα έναρξης 17.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ελεύθερου, ΜΔ ταχείας και τυφεκίων ΜΔ 300μ πρηνηδόν και 3 στάσεων και 0,22 πρηνηδόν και 3 στάσεων του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ Α.Σ. στο π.β. ΣΕΑΠ Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ΜΔ ταχείας και ταχύτητας του Γ.Σ. «ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ» στο σκοπευτήριο Πλώρας Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 6 (πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ) και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ) του Σ.Ο. Ρεθύμνου «ΟΙ ΑΕΤΟΙ» στο π.β. Θεοδωράκη Ρεθύμνου με ώρες έναρξης 10.30 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) και 9 Οκτωβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) του Ο.Α.Σ. Κορινθίας στο π.β. 698 ΑΒΠ Κορίνθου με ώρες έναρξης 09.00, 09.00 και 16.00 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ και ΜΔ ταχείας του Σ.Ο. Λακεδαιμονίων «ΛΕΩΝΙΔΑΣ» στο π.β. ΚΕΕΜ Σπάρτης με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Σικυωνίων στο σκοπευτήριο στη θέση Τσάκριζα Σουλίου Σικυωνίων με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. Νομού Εύβοιας στο σκοπευτήριο Ριτσώνας Χαλκίδας με ώρες έναρξης 15.30 και 09.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν του Σ.Ο. Σκύρου στο σκοπευτήριο Σκύρου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. «ΜΙΝΩΑΣ» στο σκοπευτήριο Πόρου Βάλης Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Καλαμάτας «ΑΡΤΕΜΙΣ» στο π.β. 9ου ΣΠ Καλαμάτας με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Α.Σ. Νομού Μεσσηνίας «ΑΡΗΣ» στο π.β. 9ου ΣΠ Καλαμάτας με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 9 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Ο. Καλαμάτας «ΝΕΣΤΩΡ» στο σκοπευτήριο Καλαμάτας με ώρα έναρξης 17.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Α.Σ. Δήμου Κουτσοποδίου στο σκοπευτήριο Κουτσοποδίου με ώρα έναρξης 13.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Χίου στο π.β. Μαυροβουνίου Λέσβου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 5, 6, 8, 9, 10 και 11 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. «ΕΛΙΤ» στο κλειστό σκοπευτήριο Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. Κρουσώνα «ΜΑΛΕΒΙΖΙ» στο σκοπευτήριο Βουλισμάτων Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 6 Οκτωβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας, ταχύτητας, τυφέκιο ΜΔ 300μ και 0,22 50μ πρηνηδόν και ΜΔ Benchrest 200μ του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 9 Οκτωβρίου 2019 ελεύθερου πιστολίου και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν / 3Χ40 της Σ.Λ. «ΖΕΥΣ» στο Ε.Σ. Βύρωνα με ώρα έναρξης 16.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 9 Οκτωβρίου 2019 αεροβόλων όπλων ΑΓΕΝ και Παίδων της Σ.Λ. «ΖΕΥΣ» στο σκοπευτήριο αεροβόλων στην Καλλιθέα με ώρα έναρξης 16.00.

  

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ IPSC

  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 6 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle την 6 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 5 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 13.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου την 5 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 13.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου την 5 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 13.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle την 5 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 13.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 5, 6, 7, 8, 9, 10 και 11 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου στις 5, 6, 7, 8, 9, 10 και 11 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου στις 5, 6, 7, 8, 9, 10 και 11 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle στις 5, 6, 7, 8, 9, 10 και 11 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 του Ε.Σ.Ο.-01 στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 4 Οκτωβρίου 2019 του Ο.Π.Σ. Καρδίτσας στο σκοπευτήριο Καλλιθήρου Καρδίτσας με ώρα έναρξης 11.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 6 Οκτωβρίου 2019 των Ο.Π.Σ. Φαρσάλων και Σ.Ο. Σικυωνίων - συνδιοργάνωση - στο σκοπευτήριο Φαρσάλων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου την 6 Οκτωβρίου 2019 του Ο.Π.Σ. Φαρσάλων στο σκοπευτήριο Φαρσάλων με ώρα έναρξης 12.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου στις 5 και 6 Οκτωβρίου 2019 του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής στις 5 (prematch κριτών) και 6 Οκτωβρίου 2019 (λοιποί αθλητές) του Σ.Π.Σ. Πέλλας στο σκοπευτήριο Μεσημερίου Έδεσσας με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου την 6 Οκτωβρίου 2019 του Α.Σ.Ο. Κω στο π.β. Χριστού Αντιμάχειας Κω με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 6 Οκτωβρίου 2019 του ΚΡΟΤΟΣ – Α.Σ.Ο. Κέρκυρας στο σκοπευτήριο Πουλάδων Κέρκυρας με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 6 Οκτωβρίου 2019 του ΣΚ.Ο. Ιωαννίνων στο σκοπευτήριο Δ. Ζίτσας Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 6 Οκτωβρίου 2019 της Μ.Λ.Π.Σ. «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ» στο π.β. Νάρρες Πενταλόφου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 6 Οκτωβρίου 2019 του ΣΚ.Ο.Π.Ο. Σαλαμίνας στο σκοπευτήριο στη θέση Γκινάνι Αιαντείου Σαλαμίνας με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 6 Οκτωβρίου 2019 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου την 6 Οκτωβρίου 2019 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου την 6 Οκτωβρίου 2019 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.